| cooldede38 a întrebat:

Dau funda!
Buna TPU! Ce este Wattpad? Ce se face cu el? Cum se foloseste? Am si eu cont,deoarece am auzit ca acolo poti scrie poezii sau povesti,dar nu stiu sigur ce este si cum se foloseste. Daca stie cineva imi poate spune si mie despre ce este vorba, cum se foloseste..cateva desprea el.Rapid va rog!

2 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Scrii chestii apoi le publici acolo ca să le citească şi alţii, iar şi tu la rândul tău poţi să le citeşti pe ale altora.
Cam atât ştiu despre wattpad.

| MittyBlack a răspuns:

Wattpad este o aplicatie in care poti scrie povesti si sa le citesti pe ale altora.
Nu conteaza varsta, iar povestile pot fi de toate felurile
Unii au ajuns cu ea sa aiba cartile vandute, ajungand scriitori in adevaratul sens al cuvantului la o varsta destul de frageda.
Poti cunoaste persoane, sa aflii lucruri noi si sa iti dezvolti modul de exprimare.
Sper ca te-am ajutat =)