| Piuliță a întrebat:

Heiiii!
Care credeti ca. i mai bun, FUJIFILM sau NIKON?(raspuns detaliat)
Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Bujîe a răspuns:

Amândouă sunt bune.totuşi Nikon îmi place mult mai mult...
Am avut ambele mărci de aparate, şi am fost mai mulţumită de Nikon.

Sper că te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nikon e o firma profesionala in materie de video, Fujifilm e mai mult un brand de mijloc care face mai multe... la toate se situeaza pe un loc de mijloc.
Deci NIKON!

| buzeduulci a răspuns:

Nikon pentru ca scoate pozele impecabile.

| Ebsghjs a răspuns:

Bună!
Eu am NIKON, și sunt foarte mulțumită de el. Știu niste persoane care au FUJIFILM. Și au cam spus că face poze cam ca un rahat mic. Deci Niikon =p~

| adriana_5421 a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate ia`ti Canon.

| Razzu_2956 a răspuns:

Nikon-urile sunt mult mai bune deoarece majoritatea sunt profesionale, eu sunt fotograf si personal am un Nikon.winking