| Arh123 a întrebat:

cum vi se pare aparatul foto Nikon? este bun, adica Nikon e o firma buna /? care credeti ca e mai bun dintre Benq Sony Nikon si Fujifilm?

Dau Funda ceului mai convingator!

Răspuns Câştigător
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Da ca le incerci pe amandoua deodata in urmatoare secunda aparatul Fujifilm va fi aruncat pe geam, deci nu ai de ce sa ier fuji cand iti poti lua linistit(cel mai tare aparat) NIKON!

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Din cele enumerate de tine, pe gama de aparate profesionale Nikon sunt de departe cele mai bune.

Pe partea de aparate compacte (de buzunar) nu cred ca exista diferente considerabile intre firme.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Salut,cele de la Nikon sunt cele mai bune a fost si o intrebare cu aparatele de filmat si convinge-te ca am ales tot Nikon.Si da acest Nikon poate filma la orice rezolutie.Cea mai buna rezolutie este de 640x480.Are 4 GB deci e perfect, zoom-ul ajunge pana la 13x deci e destul iar o poza ajunge la circa 2816 x 2112 pixeli. Fujifilm nu prea e cine stie ce, deci Benq Sony Nikon for the win.Acum eu ti-am zis avantajele si dezavantajele dar asta nu mai tine de mine e decizia ta. Sper sa iei decizia corecta.Bafta.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Benq este cea mai proasta

| Laviiixd a răspuns:

Nikon este cel mai bun aparat.
Ti'l recomand.
Atat am avut sa-ti zic. Scurt si la obiect.
Cauta pe net despre el sa te convingi si singur.winking
Funda?