| menUU a întrebat:

Heiiii...imi place de un baiat din scoala mea, problema e ca el e la liceu si eu in clasa a 8 a, de fapt problema mai complicata e ca, acel baiat este cu o prietena buna de-a mea la tara si mi-a spus ca stie ca e indragostit lulea de o fata de la el de la tara, dar e tare simpatic, si as vrea sa mearga relatia noastra ce sa fac, adica de fiecare data cand il vad ne privim tare insistent si profund, parca neam manca unul pe altul, sa il uit? sau sa continui?

Răspuns Câştigător
| Gabbitzu a răspuns:

Incearca sa continui, dar inainte de asta, incearca sa ii dai de inteles ca vrei sa fie doar al tau... aici tu trebuie sa stii cum si ce se face. Bafta

2 răspunsuri:
| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
Sfatul meu este sa0l uiti, spui ca este cu o prietena de a ta, sa stii ca probabil o sa te aleaga pe tine din ce zici tu, dar va veni o zi in care va veti desparti din diferite motive, el nu va mai fi acolo.in schimb prietenii vor fi mereu langa tine.
Multa bafta! Decizia este a ta, eu doar am incercat sa te ajut.
Funda?

| Dydy2306 a răspuns:

Continuahappy