| ValenTinna23 a întrebat:

Heiiiiii! M-am gandit sa fac un caiet in care sa scriu tot felul de chestii pentru cand voi avea un copil. De exemplu, as vrea sa ii fac un jurnal cu desene, poezii. Acum am 12 ani si stiu ca mai am de asteptat mult timp, dar e o idee buna?

3 răspunsuri:
| kitykity a răspuns:

Da, este o idee foarte buna. Si eu am unul, dar este al meu. Acel caiet te poate ajuta in multe privinte, dar este si distractiv, bravo fiindca ti-a venit aceasta idee.

| AleXiss1 a răspuns:

Da. Eu zic ca este o idee foarte buna. Si eu am jurnal si imi face mare placere sa scriu in el. Poti sa scrii de fiecare zi sau pur si simplu cand ai timp.

Funda?

| FazakasAlexGabriel1977 a răspuns:

Agham, tu te gandesti de pe acuma la copi bai fato,