| FunkyyBeiib a întrebat:

Heiy.Cum faci un baiat sa se indragosteasca de tine?puppy dog eyesDau fundakiss

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu-l poţi obliga să se îndrăgostească de tine.Trebuie să fi tu însuţi. Dacă te place e bine, dacă nu...asta e.

| Andreutzaaandreea a răspuns:

Pai fa-i complimente sati mai mult pe langa el, vb cu el mai mereu

| ROCKERforever14 a răspuns:

Date la el spune-i cuvinte frumoase ca arati bine esti puternic imi place freza ochi zimbetul si gata e al tau in intregime unii se indragostesc usor