| Micuţa a întrebat:

Helaaauuu! kiss Ajutor, please. Am intrat acolo unde se schimba avatarul... sus langa status. Din greseala am dat acolo unde scria " Account Info ". Mi-a intrat Internet Explorer'ul, eu am iesit. Nu am nimic scris la status, dar imi apare textul asta " Profile Update Interests Information ". In cat timp dispare sau ce trebuie sa fac sa dispara?

1 răspuns:
| Annonymus0000 a răspuns:

Pai.poti intra iar acolo si sa scrii ceva ce va aparea in chiar si cand esti offline sau poti pur si simplu sa astepti se dezactiveaza in 15 zile cred. Fundita?big grin