| Micuţa a întrebat:

Helaaauuu! kiss Ajutor, please. Am intrat acolo unde se schimba avatarul... sus langa status. Din greseala am dat acolo unde scria " Account Info ". Mi-a intrat Internet Explorer'ul, eu am iesit. Nu am nimic scris la status, dar imi apare textul asta " Profile Update Interests Information ". In cat timp dispare sau ce trebuie sa fac sa dispara? FUNDA! kiss

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu`ti face griji si mie mi s`a intamplat de un miliard de ori acest lucru. Daca nu mai vrei sa-ti scrie ''Profile Update Interests Information '', trebuie doar sa-ti scrii ceva la status.

De aici poti lua niste statusuri dragute:

http://www.statusuri.ro/

In cateva zile iti va disparea si nu o sa-ti mai scrie.Iti garantez 99% ( nu e 100% deoarece de ala 1% nu sunt sigura).

Sper ca te-am ajutat.