| AleHh a întrebat:

Helau TPU! Cred ca sunt in acea perioada a adolescentei cand simt ca m-am saturat. Ca sa va explic : Stau pe o strada aproape pustie, la casa si nu am pe nimeni de varsta mea vecin sau ceva de genu' asta. E vara si toata ziua nu pot sa ies din casa, dar simt ca m-am saturat! Nu pot sa stau pe facebook toata ziua - buna ziua. Vreau sa vad si eu cum este sa stau pe o bancuta impreuna cu prietenii si vecinii pana la 12 noaptea sa povestim din copilarie. Nu stiu ce sa ii spun mamei, pentru ca oricum nu are cum sa ma ajute :3. M-am saturat de tot! vreau sa stau cu prietenii si sa ne jucam ca atunci cand aveam 5 ani. Daca multi o sa fiti 'sarcastici' si o sa imi spuneti ' Fa-ti prieteni ' sau ' Muta-te ', inseamna ca nu ma intelegeti. Daca cineva de pe aici s-a simtit cum ma simt eu acum, nu m-ar supara daca mi-ar da un mic sfat, si ala e bun.

4 răspunsuri:
| LordCroft a răspuns:

Nu stiu ai incercat sa te plimbi prin parcuri, mall-uri sau locuri mai aglomerate?

| AleHh explică (pentru LordCroft):

Eu stau intr-un oras mic, si ambele parcuri din oras sunt in renovare, iar mall-uri si locuri mai aglomerate la mine in oras nu exista sad.

| Evelyna_Eve_1999 a răspuns:

Stiu cum e, si eu stau pe o strada pustie iar prietena mea cea mai buna vara asta a plecat in Italia si ma simt foarte singura acum puppy dog eyes!

| AleHh explică (pentru Evelyna_Eve_1999):

Uhm sigh. ma bucur ca nu sunt singura. oh go on