| FlorinCT a întrebat:

A iesit careva cu mai multe tipe in acelasi timp? Daca da, cum sa fac sa nu afle una de cealalta?

72 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

"Hello"! Gândeşte-te bine la ceea ce-ţi doreşti, nu e ok să te joci aşa cu ele

| ShadowGhost a răspuns:

Heii. Uite, s-ar putea sa tii se para rautacios raspunsul meu dar sunt fata si daca prietenul meu mi-ar face asta, as cauta-o si pe cealalta si pe el..si as sta serios de vorba cu amandoi.Tie ti-ar place ca femeia ta sa mai umble cu inca cineva? Eu cred ca nu..si sa stii ca intr-o relatie nu prea poti sa jonglezi cu sentimentele cum vrei tu..in primul rand poate fata pune suflet si.e destul de urat sa rupi bucati din ea doar ca vrei tu sa faci pe smecherul si sa te culci si cu altele sau mai stiu eu ce. Varianta cea mai buna e sa iti alegi una si sa ramai cu aia. Cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunul.iar faima ta se poate pata foarte usor daca gandesti asa. Mi-ar place sa tii se puna pata pe vreuna si sa iti faca asa cum ai tu de gand sa faci..sa vedem..iti mai convine?!

| Andraandra_8595 a răspuns:

Cum ar fi să ieși doar cu una?laughing

| RAY a răspuns:

Si unde vei ajunge? mai bine una decat 2, 3, maturiteazate

| neutrino a răspuns:

Da, le programezi ca la doctor! O zi una, o zi alta!

| neutrino a răspuns:

Aceasta intrebare a mai fost, nu demult, in aceesi forma.
Le planifici ca la medic: in fiecare zi cate una.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, am iesit, dar nu sunt genul.
Pur si simplu s-a intamplat; oricum, cand imi place mai mult de o fata, nu prea mai bag in seama altele.
Ca sa nu afle una de cealalta... La mine a fost usor, era cate una din oras, alta dintr-un sat apropiat, alta din alt sat... Si imi era usor, ieseam cu aia din oras, noaptea mergeam la aia din sat. Cu a 3-a ieseam tot in oras, dar nu prea aveam unde sa ma intalnesc cu "oraseanca", ca ea nu prea iesea aiurea din casa.
Si oricum, alea erau relatii de bulaneala, pierdut vremea, si in cel mai bun caz, sex.
Si chiar si asa, nu imi place sa fac asta. Prefer o singura curva, care vine la nevoie, sau o prietena stabila, in care pot avea incredere.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am iesit happy

| R0R0 a răspuns:

Păi, nu iti recomand sa faci asta, caci tot vor afla pana la urma si se vor simti folosite

| syd2 a răspuns:

Cat de vanitos, si de urat.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

Ieși cu una dimineața, spune-i că seara nu poți iar cu cealaltă seara și spune-i că nu poți dimineața.

| o1cristina a răspuns (pentru Anonimuserr):

Si daca sunt mai mult de doua? happy

| AliGab a răspuns:

Exista un proverb romanesc: "cine alearga dupa 2 iepuri (sau iepuroaice) nu prinde nici unul (sau nici una)" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule,daca fugi dupa multi iepuri nu prinzi niciunul! Iti spun asta din proprie experienta. Mai devreme sau mai tarziu, or sa afle una de cealalta si o se te faci de cacao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma baiatule, daca fugi dupa multi iepuri in general nu prinzi niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una si buna, nu 3 de umplutura.

| Daniellllll1 a răspuns:

OMG!rolling on the floor)
Mai bine una pe care s-o iubesti, decat 2-3+...

| Cristinaaa57 a răspuns:

Esti jalnic, omule.

| Kyılε a răspuns:

Îți trebuie noroc. Atâta tot.

| Holy2010 a răspuns:

Daca trebuie sa intrebi pe TPU e clar ca nu esti pregatit pentru asa ceva.
Ne intalnim in curand cu noi intrebari la capitolul Sanatate dupa ce te dai de gol si o patesti!

| StefanChriss a răspuns:

Atunci cand iesi cu doua fete deodata, smecheria este ca una din ele sa stie de cealalta!

| aCek1ng a răspuns:

Sfatu meu ar fi sa nu incerci laughing Ai 2 ochi si 2 bile laughing Tine-te de ele ca daca afla fetele alea e grav.

| Kira5854 a răspuns:

Sinucide-te, o fata nu e un animal de companie "ehee vreau si pisica si catel si inca o pisica si alti 3 cocosi pentru ca seamana cu mine"

| Gunoi a răspuns:

Cam urât nu crezi? Dacă îti place de o tipă şi ar face la fel ar fi iubire laughing

| MorganaM a răspuns:

La un moment dat vor afla si nu vei ramane cu niciuna.
Sau una te va parasi, cealalta va afla, si te va parasi si ea.

| milkie a răspuns:

Practic, le inseli pe toate. Le vei rani. Gandeste-te la sentimentele lor.

| Zedge a răspuns:

Nu pentru ca m-as simti oribil sa vad ca o fata care ma place eu o mint cu nerusinare plus ca nu as putea face asa ceva deoarece nu imi sta in caracter si e peste principile mele, dupa mine cei care fac asta sunt niste idioti care nu le merita pe fetele alea. Fara suparare.

| FataȘarpe a răspuns:

Am patit sa fiu inselata de un tip ca tine data. Faza era ca eu si eu il inselam. Si pana la urma el ma insela cu o fata cu care am fost prietena in generala si eu cu un tip pe care aparent il stia de la sala. A fost awkward.
Tipa cealalta a fost devastata. Acum suntem prietene.
De ce sa fi cu ele asa, cand poti sa ai 2 prietene cu beneficii sa se cunoasca, sau nu, dar ca sa fiti amandoi liberi.

| Pufoseniiee a răspuns:

Mai bine ai ramane singur, te joci cu inimile bietelor fete, de ce baietii din zilele astea se cred smecheri daca se vad cu mai multe fete? Fraiere, o sa ramai singur.
Bietele fete.straight face