| NeoShumy a întrebat:

Hello all :d care imi zice si mie un loc, o sala, o trupa ceva de street dance din buc unde as putea sa ma alatur si eu ca ma cam tenteaza de ceva vreme sa incep da nu stiu de unde big grin

Răspuns Câştigător
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pai eu dl vara ma duc la ONEBEAT din vitan http://www.streetdance.ro/galerie-foto.html?func=viewcategory&catid=32 si sunt mai multi coregrafi de hip-hop, dancehall, popin etc dar pentru street dance e bulina. uitete in stanga pagini si dai mai in jos=))good luck!