| figaro a întrebat:

Hello, am o intrebare cam aiurea pentru fete...Cum arata sau ce inseamna un "baiat urat" sau "scarbos" pentru voi?

4 răspunsuri:
| bkmad a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui si sincer fiecare zicem unul despre altul in proportii mai mari sau mai mici ca suntem urati si nu ne place de noi. Dar ca sa iti dau exemple
Si nu este neeaparata ideea : baiatul urat este acela care nu se ingrijeste pentru ca nu mereu este asa.Sunt baieti urati dar foarte ingrijiti si aceia nu sunt urati pentru toata lumea nu toata lumea crede asta. Asa i-au lasat D-zeu. De ex: daca un baiat are acnee este ceva care te face sa fi mai putin frumos dar nu inseamna ca esti urat. cei care nu au grija de ei dar in ziua de azi baietii se aranjeaza mai rau ca fetele o stiu din experienta laughing. Iar cei scarbosi sunt cei care de ex: scuipa, ragaie, vorbesc foarte urat. multe altele.

| alexaxd a răspuns:

. din punctul meu de vedere un baiat urat e un baiat care se imbraca ca un cocalar gen: camasa in fiecare zi armani, blugi nu stiu de care si ciocate din.alea naspa in picioare si sa nu uitam de ceasul` de la mana care nu stiu sa. l foloseasca (unii) si de ochelarii de soare pe care ii folosesc si noaptea. ce mai inseamna un baiat urat? care are parul nespalat, cosuri pe fata, picioare pline de par, care nu se aranjeaza. un baiat scarbos e un baiat care scuipa incontinuu, care ragaie (mai ales la masa) straight face, care face niste lucruri scarboase numai ca sa iasa in evidenta. care mai poate fi un baiat scarbos? unul care se scarpina incontinuu la zona lui intima, si un baiat care transpira abundent. thinking cam asta e big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna murdar si urat

| andreea_5511 a răspuns:

"un baiat urat" e un baiat care nu se ingrijeste, care nu se aranjeaza... iar unul "scarbos" e baiatul care scuiba etc mai bine zis care face lucruri scabose big grin