| Mazarro a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare, in special pentru fete : o fata ma tot respinge de cateva zile...si vreau sa va intreb...sunt urat? sad

3 răspunsuri:
| trik17 a răspuns:

Nu are legatura cu asta, pur si simplu nu te place. Fiecare fata place anumiti baieti, iar tu nu esti genul ei. Nu e vina ta, si nici vina ei. Nici tie nu iti plac toate fetele, deci nici ei toti baietii. E normalhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.te respinge, next. Nu gandesti ca mine nu?

| vyo_1139 a răspuns:

Da cu siguranta adica nu esti urat rau doar respingator dar desigur e doar parerea mea si a celorlalti doar opinia ta conteaza