| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am o problema, desi am doar 13 ani sufar din dragoste, priviti mai jos poveste mea: De 2 ani iubesc un baiat,el avea o prietena,nu iubita insa parca nu erau amici, ci ceva mai mult...In clasa a 5 clasa noastra s-a unit cu clasa 5 b (noi eram cl 5 a)
Asa a fost ne-am imprietenit cu ceilalti colegi... Pina cind acuma in a 6 profesoara m-a mutat din banca cu un baiat,adica cel mai bun prieten a lui Valeriu(baiatu pe care il iubeam).De la nceput nu eram fericita,insa cu timpul m-am deprins si era FERICITAbig grin In zilele acestea toata clasa,mie si colegului meu de banca ne arata inmi ne scriu mesaje, ca ne potrivim etc.Si asta e probleemaaa! Eu nu mai inteleg pe cine iubesc,parca nu mai sint eu,m-am schimbat cu mult,dintr-o tocilara intr-o domnitaaa! Mai sa uit cind stau asa pe scaun el se da mai linga mine isi piciorul sub al,,,, daca il gasesteee! Chestiii! Oare flirteaza cu mine.Ne potrivim, ma iubeste! Ajutooorrr!

3 răspunsuri:
| dani2404 a răspuns:

Ok, daca ai 13 ani ar trebui sa stii sa scrii, nu? De iubit nu stiu daca te iubeste, dar te place.

| Rahzy a răspuns:

Ai doar 13 ani, nici nu stii ce inseamna sa iubesti, tie doar iti place de baiatul..sau baietii respectivi. Mai bine ocupa-te de scoala pentru ca mai ai de lucrat la Limba Romanawinking

| 1041 a răspuns:

Pai hai a incep cu inceputul: depinde de tine pe cine iubesti! Pe Valeriu(V) il placi de mai mult timp, asa ca te-ai obisnuit cu comportamentul lui si probabil ca il cunost destul de bine, nu? Insa pe angrycelalat baiat) nu il unosti, asa ca poate doar incearca sa se dea mare! S-ar putea sa fiti impreuna, apoi sa TE LASE BALTA pentru altele. Poate e doar un smecher. Poate ca tu ai fost prima pe care a pus ochii, asa incat celelate fete sa fie apoi geloase pe voi doi(daca ati fi impreuna). El apoi sa gaseasca alta,, bunatate" si sa plece, sa te lase cu ochii-n soare. Mi s-a intamplat si mie, sa stii. Doi baieti (A si B) ma placeau. OK, m-am uitat la fiecare cum se comporta, si pana la urma, nu l-am ales pe niciunul. Le-am spus ca eu vreau sa ramamnem doar prieteni si asa ar trebui si tu sa-i spui lui X, daca nu-ti place de el sau cum se comporta(bagacios, nesuferit, smecher, etc.) Daca V are prietena, nu mai insista pe tema asta, ca-l placi. Asteapta pana sa vina PRINTUL TAU! Va fi o zi in care sa-l intalnesti si sa stii imediat ca veti fii suflete perche! Pupici si succes, LittleGorjuss