| CristianMD a întrebat:

Buna tuturor... Deci povestea mea este asa :
Cand eram mic ink pe la vreo 4 ani, eram vecin cu o fata, ea traia la apartament eu la casa pe pamant, nu stiam ca exista (banala faza) pe urma m-am imprietenit cu Costel vecinul meu si m-a adus sa-mi fac mai multi prieteni la cladirea aceea, am cunoscut-o pe fata aceea :Anisoara (Prescurtarea Ana)
De la inceput nu o placeam, imi bateam joc de ea, iar pe urma am inceput sa o plac foarte mult, vorbeam des, ne jucam mult, pe urma cand am nimerit si in aceeasi clasa (1-a)am avut ocazia sa ne imprietenim mai bine vorbeam in fiecare zi pe urma vorbeam pe mess cu video/microfon etc. vorbeam non-stop si la scoala si pe mess si cand ieseam pe afara, toate astea au durat pana in clasa a 3-a : Cand a venit 2 baieti Ion, Si Cornel, nu stiu ce s-a intamplat ca ma ignora ma ignora, incercam sa vb cu ea o luam de fiecare data in seama ii ziceam buna salut, cmf? iar ea nu vbea o data asa putea sa zic buna, nimic, si pa am vazut in clasa a 5-a ca a reinceput sa ma bage in seama iar pe urma ne-a schimbat profa din banca pentru ca vorbeam la fiecare lectie a schimbat-o cu Cornel iar acum iarasi incepe sa ma ignore, si uneori sincer sa fiu sunt gelos vad cum sta Colegul meu Cornel si sta si flirteaza cu ea (dar asa el se preface) de fiecare data cand vb cu mine vorbeste cum o pacaleste iar eu daca o sa-i spun o sa- creada ca ii vreau rau colegului meu... si o sa iasa ca sunt tot eu un porc si minciunos (ca sa fie clar pentru toti noi ne placem) (fara saruturi in realitate am recunoscut amandoi cand eram in clasa a 2-a!)

3 răspunsuri:
| CristianMD explică:

Scuzati pentru greselile gramaticale deoarece nu prea le am cu romana!

| CristianMD explică:

AM incercat, sa o uit dar nu pot (Cahul)

| candyman_1746 a răspuns:

Cauta alta fata! din ce oras din md esti?