| simona_1150 a întrebat:

Hello! Am o problema. Eu am un bun prieten, pe care eu il consider amic desi el ma place. Acest prieten, mi-a prezentat acum ceva timp un baiat pe care pe parcursul a cateva saptamani, am inceput sa il plac. Trebuia sa ne petrecem revelionul impreuna, dar cu 2 zile inainte de revelion am aflat ca are prietena.In seara de revelion, i-am vazut impreuna sarutandu-se. M-am simtit super aiurea. Ce sa fac? Mi-e asa sa ii spun baiatului pe care eu il consider amic dar care el ma place ca eu il plac pe prietenul lui... Dat fiind ca el are prietena. e destul de aiurea. Ce sa fac? Ajutati-ma, va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti e prieten sigur v-a intelege sau cel putin ar trebuii.Incearca sa-i explici cum stau lucrurilehappy
Bafta!