| anonim_4396 a întrebat:

Hello.am o problema stiu ca e prea devreme da` deja trebuie sa ne gandim unde pot si eu sa fac revelionu` cu amicii adica ne gandeam acasa la o fata ca pleca maicasa si vroiam sa facem pe ascuns da` masa nu mai pleaca si vreau sa facem intr-o casa pentru ca la restaurant sau club eu nu vreau sa fac si vreau sa fiu si cu iubitul meu... ceva idei?big grin

2 răspunsuri:
| Cory_3470 a răspuns:

Pff.la vreo cabana cv...la munteethinking parere meaa:d

fundabig grin

| CurcubeuMulticolor a răspuns:

Paii, trebuie vorbit cu parintii, rugati, si sa le spuneti ca sunteti si voi mari si vreti sa petreceti, asa ca intre adolescentihappy:* fundita?puppy dog eyes