| aanndreeaa a întrebat:

Am o prietena care. i singura acasa o saptamana.eu si inca o amica vrem sa o speriem intr. o nopte.ne gandeam sa intram peste ea in casa, sa mutam cateva lucruri, deschidem apa, aprindem cateva becuri. apoi sa plecam si sa incepem sa. i dam telefoane.sau sa. i dam somnifere si noaptea sa o desenam cu markere permanente.chestia cu intratu e rezolvata, dar trebuie sa ne gandim ce sa. i facem. Ceva idei?laughing

5 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Mai bine nu faceti ce v-ati propus.
Partea cu intratul in casa fara ca acea persoana sa va dea voie este o infractiune.
Si s-ar putea sa aveti probleme.
Ganditi-va bine inainte sa faceti vreo prostie.
Bafta.

| NoChanceForUs a răspuns:

Hei...daca chiar vrei să moară, de ce nu incerci cu cianură?

| Maryse a răspuns:

Idem Miina

| noob a răspuns:

Ii dati for in timp ce doarme.
Sau in timp ce doarme ii puneti mana intr-un pahar cu apa rece si o sa faca pe ea.Merge la sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa nu faci asa ceva pentru ca poate chema politia.pe o fata de la mine din clasa a prins-o! Deci mai bine lasa glumele oh go on!