| LucccyTheGreenMonster a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare :Cum pot sa-l bag in seama pe baiatul pe care plac? Sa-ncep povestioara..Eram prin parc si prietena mea a zis,, A uite ce baieti draguti!"si l-am observat, era cu trotinetaaa laughing) Si i-am mai vazut cateva zile consecutive tot in acelasi loc si É ASA DRAGUT! :* Si am trecut pe langa el (mentionez ca era si cu prietenul lui iar eu cu inca doua ) Era parfumat dar era cu fata la prietenusu' si cu ochii la noi rolling on the floor) Inca dupa cateva zile tot vorbeam noi de el el vine pe la 5 afara si eu si prietena mea ne-am despartit si am mers pana-n parc vreo 20 metri ...si chestia e ca ei erau cu 3 metri in spatele meu si ei nu stiau ca eu sunt "aia" si i-am auzit zicand "Bai cati ani au alea? Nu stiu vreo' (Cati ani am)..Si cand am auzit am mers cu pasi mari ca sa ajung mai repede.si am intalnit-o si i-am zis totul.L-am si gasit pe facebook mi-a dat si accept..Si suntem la aceiasii scoala si l-am vazut de cateva ori si chiar si azi era la 20 de centimetri de mine si eram in rai rolling on the floor)..Cum pot sa vorbesc cu el? Nu vreau raspunsuri de genu' fa-ti curaj si dasteaa. Vreau sa inceapa el primul'. Deci?

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Sincer, nu am citit povestea, dar cum sa te "bagi" cu el in seama, pur si simplu, il adaugi pe messenger si vorbesti cu el, sau pe facebook, efoarte simplu, nu trebuie sa-ti dari alte impresi sau mai stiu eu, ca daca e baiat serios o ia totul asa in gluma, deci singura sansa e sa vorbesti pur si simplu cu el.Succes!

| LucccyTheGreenMonster explică (pentru daassh):

Pai chiar i-am dat cerere chiar din prima zi laughing

| daassh a răspuns (pentru LucccyTheGreenMonster):

OK, ma bucur atunci, si succes big grin