| Hyena94 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un Samsung chat 335! Mi sa activat netu de catre un asistent de la germanos! Aplicatiile gen Facebook Twitter merge mai putin Yahoo Mesenger! Cand dau sa intre imi apare o eroare: Identificatorul Yahoo sau parola sunt incorecte(code:403)! Mentionez ca am verificat de n ori contul de yahoo si parola! Raspuns >bun=FUNDA:!

4 răspunsuri:
| Anonim2938 a răspuns:

Baga id meu:adhe_lw2oo8.Am acelasi tel si aveam aceeasi problema.

| estera a răspuns:

Muno leur hita ju de maco ni la pol sm iuy mj golru cmoti za buddy moca. spart miy ajiuti.winking

| felyy a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu rolling eyes... Nu cred ca are legatura cu numarul de persoane pe care le avem noi in lista...

| vld98 a răspuns:

Intra pe google pe telefon,scrie yahoo messenger si du-te la primul link unde scrie yahoo messenger,chat, instant messenger, iti scrii id si pass si dai login.merge sigurwinkingwinking...la mine merge... fundabig grin