| alicutza113 a întrebat:

Hello!♥ are cineva vreo idee cum sa-mi fac suvite roz? adica am incercat dar imi trebuie o vopsea care sa prinda! stie cineva o vopsea buna? daca da atunci va rog spuneti.mi p.s. nu vreau sa-mi decolorez parul ca sa prinda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi nu trebuie neaparat sa te vopsesti de exemplu am o colega care da cu markerul pe par si da cu ce culoare vrea ea si merge dupa aia ti-l stergi ori de cate ori vrei. sper ca te-am ajutat.

| Sotaro324 a răspuns:

Te poti duce linistita la coafor si ai sa ai ce culoare vrei u asta daca se poate si fetele stiu sa le scoata. daca ai parul natural il poti decolora sa ti faci mai intai suvitele si dupa ai nevoi de niste solutii care se numesc mixtonuri.nu cred ca ai sa le gasesti la market iar acasa e un pic mai greu.dar la coafor poti merge linistita am vazut mai rauhappyhappy i ti recomand sa mergi la unu unde se folosesc produse profesionale.gen londa, wella etc ai sa ti dai seama dupa salon cum arata sau poti intreba mai intai succes

| alicutza113 explică (pentru Sotaro324):

Multumesc...dar acasa nu se poatE?

| Sotaro324 a răspuns (pentru alicutza113):

Pai cred daca accepta acel coafor si daca platesti bine. dar iti recomand sa te duci direct la ei. ca sti cum e am uitat aia. am uitat aia... te apuca. http://www.miabeautysalon.ro/preturi.htm

Site asta executa suvite. contacteazai. si poate rez ceva!:D

Bafta!