| GeorgeMihai a întrebat:

După aproape o lună de când mi-am luat rămas - bun de la fosta, aflu că la una dintre cele doua numere de telefon ale ei, pe WatsUp, imi apare poza si ultimul act, pe când la celălalt încă sunt blocat. Întrebarea este: Să mă fi șters din agenda de telefon / de pe WatsUp, de imi apare poza de profil și ultimul act sau doar m-a deblocat pentru a ma contacta din nou?

Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Ce te mai intereseaza dacă te-ai departit de ea?

| GeorgeMihai explică (pentru AliGab):

Ea s-a despărțit de mine prin simplul fapt ca mi-a zis că dacă doresc sa rămânem chiar dacă voi fi cu altcineva, si drept urmare i-am refuzat politicos prietenia și mi-am luat rămas - bun de la ea.