| Fificici55 a întrebat:

O sa trec direct la subiect.Imi place mult de o fata de cateva luni.Desi eu sunt innebunit dupa ea, ea nu...
Si am tot stat si m.am gandit, si mi.am dat seama ca ea nu ma cunoaste aproape deloc pe mine si nici eu pe ea... Drept pentru care,vreau mai intai sa devin prieten f bun cu ea, desi uneori vb pe whatsapp, dar nu prea mult.un cf si alte chestii simple...Deci vreau sa o cunosc mai bine, dar o sa i se para ciudat asa dintr.o data.ce pot sa-i spun

2 răspunsuri:
| Maria3802 a răspuns:

Mai intai ar trebui sa o scoti in oras sa vorbiti! Crede.ma ca lucrul asta o sa te ajute foarte mult. O sa gasiti altfel subiecte de discutie fata in fata decat pe net! Incearca sa vorbiti despre ea, despre pasiuni, scoala etc... o sa vezi ca tot iesind impreuna o sa se lege ceva intre voi. E mult mai bine asa decat virtual happy

| Fificici55 explică (pentru Maria3802):

Pai o sa fac asta cand o sa fiu mai apropiat de ea.dar pana atunci?