| sorinutza99 a întrebat:

Hello!big grin..ma intrebam daca ma poate ajuta cinevahappy..am nevoie de niste statusuri,cugetari, zicale, citate. dar nu as vrea de acestea care se intalnesc pe toarte site-urile. dau funda pentru cele mai frumoase si care imi sunt cele mai folositoarebig grin

Răspuns Câştigător
| Sunshine31 a răspuns:

Remember to forgive others, remember to forgive yourself. Learn and forgive.

Cand o usa se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa, incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi! happy

Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii, insa, inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care inteleg si ce n'ai spus in cuvinte!

Nu inceta niciodata sa zambesti, chiar si cand esti trist pentru ca nu stii cine s-ar putea indragosti de zambetul tau... big grin

daca mai vrei pe langa, mai iti dau big grin
funda? happy

| sorinutza99 explică (pentru Sunshine31):

Da as mai vrea.Mi se par grozavebig grin

2 răspunsuri:
| Sunshine31 a răspuns:

Iubeste-ma când o merit mai putin, atunci am nevoie cel mai mult.

Mereu ne gandim la ceea ce ne lipseste...dar niciodata la ceea ce avem.

Nu te schimba pentru cineva.
Daca el nu apreciaza ceea ce esti cu adevarat.
Atunci cauta pe cineva care te va aprecia asa cum esti.

Imi plac pozele..deoarece cel mai tare lucru despre ele, este faptul ca nu se schimba niciodata chiar daca oamenii din ele o fac.

Iubirea nu e targ: te iubesc pentru ca ma iubesti. Iubirea este o certitudine: te iubesc pentru ca te iubesc!

Viaţa nu merită trăită, dacă e trăită în genunchi în faţa altora.

Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

sper ca te-am ajutat happy