| Suprbun a întrebat:

Hello.
Daca am trimis cuiva pe privat pe Facebook niste meme-uri ofensive si obscene, voi fi restrictionat? Intreb pentru ca persoana respectiva nu imi mai raspundea la mesaje, apoi nu ma lasa sa-i accesez profilul, iar acum nu o mai gasesc pe Facebook. Este posibil sa fie acest lucru o cauza? (p.s. Imi aparea cand voiam sa intru pe profilul "Link-ul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibila doar pentru o audienta din care nu faci parte")

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ti-a dat block

| Elide a răspuns:

Te.a blocat, nu stiu din ce categorie de disperati faceti si voi parte dar ce aveti in capul ala de timiteti de.astea obsecene ca sa ce? Sa va injure mai rau? Pe Facebook mI.a trimis unu 30 de "Buna, ce faci"si apoi m-a injurat rolling on the floor blocat imediat!

| Desireღ a răspuns:

Ți a dat block, huă
Legat de meme-urile alea obscene... dacă mie mi-au blocat 3 zile contul pentru celebra poză cu copilul și porcul, da, ți se poate întâmpla, nu e sigur.