| Meagainsttheworld a întrebat:

Hello, dati`mi si mie idei de cadouri pentru iubitul meu. lui ii plac mult calculatoarele, jocurile video ceva ieftin si dragut pentru Craciun! Va rooog! Orice credeti ca i s`ar potrivi unui baiat! MULTUMESCCC :*

Răspuns Câştigător
| AndraTpu a răspuns:

Http://www.cadouri-funny.eu/Cadouri%20pentru%20birou.htm uite aici sau personalizeaza i ceva cu voi doi :) ar fi dragut!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un net split de 1 saptamana la serverul local de net i-ar face tare bine!

| hyinatta a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si da-i un parfun care rezista dar sa miroasa frunos...eu asta cred ca i-ar placea unui baiat...dar bine, depinde si de firea baiatului cunosc multi baieti care nu suporta parfumul