| pllus a întrebat:

Niste idei de cadouri pentru parinti de craciun? big grin ceva dragut si nu scump big grin multumesc anticipat! :* FUNDA

2 răspunsuri:
| AlexisM999 a răspuns:

Păi pentru amândoi poți lua o ramă și niște poze cu ei. Cadouri separate : pentru mamă un șorț de bucătărie sau ceva ustensilele, pentru tată : (în funcție de ceea ce îi place) un set de pescuit, o tablă de șah, o colecție de cărți... Sper că te-am ajutat!

| Ghik a răspuns:

Ai pute sa cumperi o rama in forma de copacel sau o rama cu mai multe locuri de pus poze, cat mai spectaculoase!

Gestul conteaza!
Cel mai important! Sa pui poze cu familia in acea rama (daca cumperi asa ceva)!
Sper ca ti-am fost de folos!