| maryyyaaa a întrebat:

Hello happy Dati-mi si mie niste jocuri care se pot juca in 2 in afara de Carti, Scrable, Tomapan, Avioanele sau Fazan happy

Răspuns Câştigător
| redrosegirl a răspuns:

X si 0;
Ce incape intr-un borcan( doar obiecte ce incap in borcan);
Ce incape intr-o valiza(doar obiecte ce incap in valza);
Remi;

4 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Remi,monopoly,europolis,X si O, badminton

| eL3cTr0 a răspuns:

Oops.Cum se joaca avioanele? Unu face pe avionu si altu pe pasageru?laughing sau? o.O

| eL3cTr0 a răspuns:

@maryyy Ok scuze ca am pus intrebarea dar eram si eu curios am crezut ca e o noua chestie de aia sti tu care face un baiat si o fata smug.laughing (Chiar nu stiam cum se joaca)

P.S Tot nu am inteles dar mersi ori cum rolling on the floor

| maryyyaaa explică:

EL3cTr0 esti culmeaa laughing pe o hartie faci un tabel; pe orizontal pui litere de la A la J si pe vertical 1, 2, 3,4...10; face pe foaie cu patratele; desenezi in tabel 3 avioane si... m-am plictisit sa-ti explic; nu eu trebuie sa dau raspunsuri happy