| Ellliiii a întrebat:

Hello alls... off am o mare problema... asa deci:

Unui baiat iii place de mine de foarte mult timp, prima data cand m-a inttrebat daca vreau sa fiu cu el i-am zis ca nu pentru ca aveam deja un iubit, dupa un timp cand a aflat ca sunt singura si de atunci voarbeam foare mult pe mess imi facea tot felul de complimente si chestii. asa si iar m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, si i-am zis ca nu pot, m-a intrebat de ce (si eu nu puteam sa-i zic ceva de genu:ca esti urat si de aceea nu vreau sa stau cu tine)- i-am zis si eu ca am iar pe altcineva...de atunci nu am mai vorbit cu mine, si acum dupa cateva luni iar a vorbit cu mine deci super frumos, m-am simtit bine cat am vorbit cu el pe mess, acum sigur o sa ma intrebe iar daca vreau sa stau cu el.

Asa:
Deci imi place foarte mult felul cum imi vorbeste(vorbim mai mult pe mess, ca la scoala...nu prea vorbim asa mult, decat buna ce faci)

Dar problema este ca el e foarte urat!

Ce sa fac cum sa-l resping mai frumos asa dulcee fara sa se supere

Credeti ca as putea sa ii explic cumva in asa fel incat sa nu il deranjeze sa se simta bine, dar sa nu ii spun ca el e urat sau chestii sa fie ceva frumos.

Va rogg. Aveti vreo idee?
fundita MULTUMESc multt!

Răspuns Câştigător
| MicutzaaPooh a răspuns:

Poi poti sa-i spui ceva de genu` : esti de treaba dar nu cred ca ne-am potrivi...