| macydacy a întrebat:

Hello! deci de cateva zile am o obsesie cu capusele laughing de fiecare daa cand ma musca ceva sunt in alerta si chair mi'e frica de ele!
ceea ce vroiam eu sa stiu, cand te musca este obligatoriu sa intre in piele? si le poti vedea sau se poate sa intre de tot? scuze dar chiar nu stiu foarte multe despre decat ca sunt foarte periculoase si inca ceva, ce marime au? thnx TPU si fundahappy

Răspuns Câştigător
| DarkAngel007 a răspuns:

Salut capusele pot fi usor detectate chiar daca ajung sub piele.In regiunea aceasta persoana simte mincarimi si in aceasta regiune are loc inrosirea pielii si capusa se vede cu ochiul liber se scoate foarte usor ca si cum ai scoate un spin, dar fii prudenta ca daca nu o scoti in intregime poti sa ai complicatii