| SandutzaRebeja a întrebat:

Hello...dragii mei va rog sa ma ajutati! De curind am avut unele neintelegeri cu cea mai buna prietena, iar acum de anul nou doresc sa-i fac o surpriza Mareeee ca sa o surprind, ceva neobisnuit.Iam cumparat cadou dar doresc sa-i fac ceva ca sa ramina uimita.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| susanumarian a răspuns:

Http://cadourihaioase.ro/3halloween-masti-c-397_108.html?page=10 aici gasesti toate felurile de cadouri

| SandutzaRebeja explică (pentru susanumarian):

Ooo nu ai inteles...happy
de exemplu de ziua ei i-am pregat un nr de baloane, si in fiecare balon era cite o foitza cu amintiri petrecute imreuna, iar ca sa le citeasca trebuia sa sparga baloanele...acum as dori ceva de genu, doar ca nu asa, ceva mai interesant, ca de anul nou

| susanumarian a răspuns (pentru SandutzaRebeja):

Scuza-ma nu citisem bine tot

7 răspunsuri:
| PuFoS97 a răspuns:

Inpaca-te cu ea in primul rand iar in al doilea rand despre cadou tu stii cel mai bine ce i-ar placea daca spui ca este cea mai buna prietena a ta....bafta

| SandutzaRebeja explică (pentru PuFoS97):

Eu deja mam imacat dar vreau sa o surprind cu ceva...

| SandutzaRebeja explică (pentru PuFoS97):

M-am impacat deja cu ea dar vreau sa o surprind cu ceva, o surprizaaa

| PuFoS97 a răspuns:

Nu stiu era o chestie care se facea ca fursecurile si in interior era un biletel.

| SandutzaRebeja explică (pentru PuFoS97):

Pai am facut ceva de genul...