| lorenelorena a întrebat:

Hello everybody! Funda+ vot pentru cine ma ajuta...Deci sunt in clasa a 6-a si am 13 ani. Imi place de un baiat care e in a 8-a. Colegei mele de banca (best friends) ii place si ei de el, dar asta nu e o problema deoarece ii place de un alt baiat mai mult si isi schimba prietenul in fiecare saptamana. Tin sa mentionez ca acel baiat de car-mi place e prieten al fratelui meu (mai mare) si il cunoaste si mama si tatal meu. Nu am spus nimanui ca-mi place de el. Dar mai am o problema: el are sau a avut nu sunt sigura prietena intra 10-a si cam toate fetele fug dupa el pentru ca seamana un pic cu Justin Bieber (mie nu-mi place ne asta de Bieber-e un prost). Eu nu-l consider,, bun"(chiar ma enerveaza cuvantul asta) doar ca e destept dragut atata bine etc. adica stiti si voi...

acum intrebarile:

1. Am sanse cu el?

2. Ce sa ma fac ca i-am spus mamei de el ca (prietenei mele ii place de el ) sa vad ce zice si o zis sa-mi vad de treaba ca ala umbla cu din alea de liceu.

3.Cum sa confrunt faza ca e prietenul fratelui meu?

4. Ce fsa fac daca ai mei rad de mine (pentru asta )

Scuze ca am scris atat... Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Cutareasca a răspuns:

E foarte bine sa-ti placa de cineva.
1 Da, oricine are o sansa la oricine.
2. Mama ta chiar il cunoaste asa bine? Si oricum fete de liceu sa se uite la un baiat de a 8? N-as prea crede.
3. Daca vei ajunge sa fii iubita acelui baiat, fratele tau nu ar trbeui sa se bage pentru ca nu e relatia luiwinking.
4. Pur si simplu oamenii mereu vor rade, dar daca il placi cu adevarat nu o sa-i bagi in seama.

PS. Nu vreau funda.

1 răspuns:
| ellyzza a răspuns:

Pai sanse ai cu siguranta. daca e in clasa a opta nu cred ca umbla chiar cu fete de liceu pentru ca ff putine stau cu baieti mai tineri decat ele...si daca parintii tai rad ignora-i...