| micutsa19 a întrebat:

Hello hello,,, am si eu p intrebare care se pricepe in domeniul asta,,, am o pagina pe facebook https://www.facebook.com/ChimieIntreNoix?ref=hl doar ca de ceva timp a cam inceput sa scada la Talking si nu stiu ce anume sa fac cum sa atrag fanii sa fie cat mai activi,,,am postat joculete,povesti, poze cu status dar degeaba,,, stie cineva cum pot rezolva problema?
mc frum... ofer funda celui mai bun raspuns :)

Răspuns Câştigător
| biancarebeca a răspuns:

Trebuie sa fi mai activa tu si adminele, trebuie sa faceti in asa fel incat sa nu para plictisitoare, sa fie cat mai funny dar si pentru lectii de viata, poze cu status, jocuri, povesti, bancuri, sa faceti pub cu alte pagini happy
Dar mai ales trebuie sa stii sa discuti cu fanii happy

| micutsa19 explică (pentru biancarebeca):

Eu sunt activa aproape toata ziua pe pagina, cealalta admina cand poate,,, postam povesti,,, jocuri,,, statusuri si incerc sa iau legatura cu ei dar nu imi raspunde nimeni,,,

| biancarebeca a răspuns (pentru micutsa19):

Trebuie sa faceti ceva ce alte pagini poate nu au! faceti pub cu alte pagini, cum ar fi s4s sau pub prin poze sau simpla ca sa atrageti si alti fani happy