| Kita_Camelia_1995 a întrebat:

Hello.Imi zice cineva cum sa invat pentru teze?

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Inveti cum vrei, nu te obliga nimeni cum sa inveti

| RAY a răspuns:

Potrivit ultimelor studi,creierul uman inregistreaza totul dar doar ce e important pastreaza
atractie emotionala
actratie rationala
daca le combini pe ambele vei invata usor si nu ca un papgal,fi curioasa,vb cu prieteni,cauta documentare, citeste carti, fa teste multe, multa vointa vei reusi, daca o urasti nu o vei invata

| MskDesign a răspuns:

Sistematic! Nu te gandi la altceva decat ca vei avea repercursiuni pentru notele proaste.

| Admunssen a răspuns:

Rezerva-ti mai mult timp pentru asta si sporeste-ti atentia.

| Mihaita21 a răspuns:

Baga muzica nici tare nici incet in camera si dai pe tipuri de exercitii la mate pana le pricepi pe toate. La alea de trebuie sa tocesti, eu invatam usor in timp ce ma miscam prin casa, o suna retard laughing da' e %100 adevarat

| Ivancic09 a răspuns:

Buna! Incearca sa inveti sistematic! Azi romana maine mate poimaine alta materie dar in fiecare zi recapituland toate materiile! Va functiona iti garantez eu! Succes la teze