| AnnaPinkDreamXD a întrebat:

Hello happy.
In curand este ziua fostul meu prieten si as vrea sa-i fac un cadou sau sa-i trimit un sms. Idei?
Multumesc anticipat! love struck

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Cadoul ar fi un trening de firma,un telefon,o camasa etc, iar sms:Un cer albastru fara nori, in calea ta sa fie.Sa ai in viata numai flori, noroc si bucurie.alt sms:Cele mai calde urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri.Sa fii iubit si fericit in fiecare moment al vietii tale.La multi Ani!

| deyutza_9162 a răspuns:

Sall...
eu cred ca ar fi bine sa ii dai un sms nimic mai mult big grin
dar depinde de relatia pe care o aveti acum... daca ati ramas "prieteni" buni poti sa ii iei o mica "atentie"...
ceva ce stii ca i-ar placea...tongue
sper sa iti fie de folos ce am scris...:*

| SunShineyKidu a răspuns:

Hmm. de sms nu am idei dap de cadou. oho... Poti sa-i iei un parfum sau un ceas sau du-l la restaurant