| AnnaPinkDreamXD a întrebat:

Hello. happy
In scurt timp este ziua fostului meu prieten... si vreau sa-i fac un cadou sau sa-i trimit un sms. Precizez ca nu prea vorbesc cu el. Deci idei de cadouri sau sms`uri?
Multumesc. love struck

3 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Ai putea sa-i trimiti un sms cu ceva de genul:de ziau ta un gand frumos venit din suflet.la multi ani! asa ii poti arata ca ti-ai amintit ca e ziua lui, si ca nu esti disperata dupa el

| JusTme_2312 a răspuns:

Iti recomand sa ii cumperi un cadou, in loc de un sms, un cadou de ex o mascota cu the best friends, ca doar ati ramas amici, bafta happy

| Somai a răspuns:

Dupa parerea mea un simplu mesaj de genul: " Buna, am vrut sa-ti urez La multi ani; sper sa ti se implineasca toate aspiratiile" conteaza foarte mult.acum cum vreihappy mult noroc.