| antoniaioniiiii a întrebat:

Saptamana viitoare o sa fie ziua fostului meu prieten. Am avut o relatie de 1 an jumatate la distanta dar nu a mai mers. Si vreau sa-i cumpar cel mai frumos cadou [il trimit prin posta.] aveti niste idei? Dar sa fie cel mai frumos

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce cauza v-ati despartit?

| antoniaioniiiii explică (pentru anonim_4396):

Asa a vrut el. inca tinem legatura :-) si pentru tot ce a facut pentru mine vreau sa-i iau un mic cadou. idei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI putea sa ii iei o camasa, un ceas, un parfum, un tricou cu poza voastra sa ii aminteasca de vremurile bune.
Oricum, tin sa te felicit ca vrei sa ii iei un cadou, majoritatea fetelor ar cauta sa se razbune si sa-i faca viata de ****. happy

| andru10best a răspuns:

O urare in ziar si trimite-i ziarul respectiv. Sau un site pe care sa publici pozele cu voi doi sau o mica povestioara despre voi.

Răspuns utilizator avertizat
| Ianusik07 a răspuns:

Un ceas