| anonim_4396 a întrebat:

Hello! joi am balu bobocilor, si e un baiat de care-mi cam place. mi-am luat o rochie rosie care vine in colt, de la genunchi si pantofi negri.cam ce accesorii sa-mi iau(argintii)? cum sa-mi fac parul(castaniu, lung, in scara)? vreau ceva simplu, dar cool.help!

Răspuns Câştigător
| babymik a răspuns:

Pai depinde cum iti place nu trebuie sa arati sexy sa te placa un baiat trebuie sa fii doar uh oricum eu zic sa iti faci parul cret daca il ai drept daca nu sa ti-l faci drept daca il ai cret...eu zic sa iti iei o geanta argintie sau cv argintiu si inele lanturi coliere negre si se vor asorta si cerceii argintii bafta

1 răspuns:
| cata0z a răspuns:

In primul rand, cred ca e important sa fii tu insati. Desi, desigur, o prima impresie conteaza si e normal sa vrei sa arati cat mai bine. Eu sunt o fana a accesoriilor, insa depinde cum e rochia ta. Daca modelul si croiala sunt simple, atunci iti poti lua accesorii[argintii daca asa vrei], dar daca rochia are o croiala deosebita nu are rost sa te incarci. Cat despre par, inteleg ca vrei sa te vopsesti?! Lasa-l asa cum este, eventual il indrepti sau iti faci niste bucle lejere.