| YoyoLiiina a întrebat:

Hello, lume!
As vrea sa va cer parerea.
Eu ma consider o persoana de treaba, prietenoasa.Insa nu reusesc sa ma integrez intr``un grup.Sau sa imi fac mai multi prieteni la scoala.

Ce as putea face petru a fi mai "placuta" de lume?laughing

Funda!

1 răspuns:
| Denvar a răspuns:

Depinde cum te privesc ceilalti! Nu cred ca nu ai nici o prietena/niciun prieten foarte apropiat. Incearca sa conversezi mai ''detasata'' cu el/ea si intreaba-l/o ce nu ii place la tine, si o sa ii poti spune ca te simti marginalizata de ceilalti si iti va spune ce apreciaza si ce ar vrea sa schimbi la tine! Mult succeskiss