| anonim_4396 a întrebat:

Buna

O sa intru la liceu si as vrea sa va intreb cum as putea sa ma integrez rapid? Sa imi fac prieteni,? Ce comportament sa am fata de colegi ca sa fiuu placta si sa ma fac placuta?

Mersi pentru raspuns. O sa tin cont de sfaturile pe care mi le dati.

1 răspuns:
| itsmebiancaa a răspuns:

Incearca sa faci multe glume si sa fii o fire vesela, pentru ca tutuor le place sa aiba in grupul lor o persoana care sa ii binedispuna mereu. Fii sociabila si saluta-ti toti colegii cand ii vezi. Incearca sa vorbesti cu fiecare si vezi cu cine ai multe lucruri in comun! Sper ca te-am ajutat! Si eu am fost noua si stiu cum e big grin