| OstachiAndrada1978 a întrebat:

Hello m-am razgandit la sfarsit de an scolarr vreau sa fac altceva nu magiee pentru ca nu mi-a iesitt vreau alte ideiiiii dar sa nu fiun singura pe scena pentru ca nu imi placeeeeeeeee nu vreau sa dansez si nii sa cant cel mai bun raspuns primeste ffundaaaa

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Mai bine nu mai faci nimic!

2 răspunsuri:
| soricelulRulz a răspuns:

Daca te apuci de ceva trebuie sa te ti, cum ai facut cu magia asa vei face si cu dansul sau cantatul, ne punand in calcul faptul ca e posibil sa nu ai talent(fara suparare, nu stiu, n-am vazut dar stiu cazuri in care se credea mare cantareata si cand a trebuit sa faca o demonstratie a fost penibila) si eu iubesc scena de asta am ales teatrul dar nu inainte sa am confirmarea de la cineva instruit ca am talent, sfatul meu inainte sa incerci o scamatorie vezi daca chiar ai cu ce, dupa te poti duce la un liceu vocational sau la un curs specializat