| CappuccinoIn a întrebat:

Hello, ma pute`ti ajuta si pe mine cu ceva? Am 1.65 in inaltime dar as vrea sa ajung la 1.75. Ce sfaturi imi puteti da pentru a ma inalta rapid si frumos? Fac sport si mananc sanatos dar ma gandeam ca poate sunt si unele secrete in spate. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| dyabla01 a răspuns:

Sigur ca sportul te ajuta. Acum este iarna,dar eu iti voi spune secreteul prin care am slabit si m-am inaltat asta vara. Am mers la sala, am alergat, am jucat tenis si volei si mai ales stateam cate 4 ore pe role. Iti recomand sa o tii tot asa si iti urez bafta!

1 răspuns:
| Cher22 a răspuns:

Volei si inot eu m-am inaltat multwinking