| AnaisC a întrebat:

Hello:
Pai hai sa va zic.pe WWE.com este WWEShop, dar daca comand de acolo (care este in America), un obiect care costa 25 $ sa spunem...pe mine ma costa cam 50 $ pentru taxa postala pana in Romania, eu una vreau sa imi comand centura WWE care costa 216$, dar ma gandesc ca daca o camand de pe WWE Shop o sa ma coste dublu, eu nu vreau sa vina imediat cum o comand... dar vreau sa va intreb daca stiti de unde(din Europa ) sa imi comand centura, ca sa coste mai putin taxa posta, nu neaparat din Romania, poate sa fie si italia sau Austria.etc. Sau dati-mi un site, dar va rog sa fiti seriosi.
Multumesc Anticipat!
Funda.

2 răspunsuri:
| AnaisC explică:

Ms, Sara, da o faceam cu stirea lui maicame...asa ca.

| Sara a răspuns:

Cu cate pretul este mai mare, de obicei taxele sunt mai mici, dar nu stiu daca asa e si pe acel site.Mai bine nu te baga, asta daca nu vrei sa le faci parintilor vreo bucurie happy