| alecsa04 a întrebat:

ce as putea face ca parul sa nu se "distruga" peste noapte? laughing ma refer ca in fiecare dimineata mi`l intind cu placa si seara cand ma culc e drept iar dimineata cand ma trezesc e cret. ce as putea face ca sa nu mai fie asa si sa nu mai fie nevoie sa folosesc placa in fiecare >dimineata?:"Sper ca ati inteles ce am vrut sa >zic:". Multumesc foarte mult. love struck

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Asa mi se intampla si mie...naspasad

Am auzit ca ceara e foarte buna[ceara de par[Avon], a sa-mi cumpar si eu una sa vad ce efect are happy

Te pup!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
la fel mi se intampla si mie...nu prea ai ce sa faci.

| diva1223 a răspuns:

E pacat de parul tau! Eu spun sa te obisnuiesti cu ideea ca nu e drept, sa incerci sa il aranjezi in stilul lui si sa folosesti placa mai putin. iti spun din proprie experienta, eu mi-am distrus parul cu placa si acum investesc foarte multi bani in tratamente si sa stii ca nu conteaza daca folosesti o placa buna, tot il arzi.

| insomnia a răspuns:

Eu ti-as sugera sa nu iti mai indrepti parul cu placa pentru ca si eu mi-l indreptam intodeauna, adica nu plecam de acasa fara parul' drept, iar acum este foarte ars si plus ca imi si cade laughing Asta daca poti renunta la eahappy