| fetitza a întrebat:

Hello.:*

Sambata viitoare... o sa imi cumpar telefon nou... dar nu sunt foarte hotarata... mi-ar placea ceva de genul >~~Samsung S5230

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Exact c-un Samsung S5230 m-am chinuit eu azi sa-l descifrez. Si-a luat mama si m-a pus sa-i fac cateva setari. Telefonul in sine e bun, are multe optiuni. Detalii despre el gasesti pe net, banuiesc ca stii despre ce e vorba. Ai foarte mare grija de el daca iei fiindca e foarte finut si trebuie sa fii atenta.
Sa stapanesti sanatos orice ti-ai lua. happy

11 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Mai bine iti iei unul de la Orange. LG Ku990 mai exact. Daca iti faci un abonament de 4 euro pe 2 ani si daca treci de pe alta retea iti mai da parca 100 de minute in retea si nu stiu cate nationale. Oferta la 4 euro e de 75 de minute in retea si 25 de minute in alte retele, iar telefonul e doar la 315 lei! Merita, are camera de 5Mp, e destul de lat, nu e slim, dar tine mai mult bateria decat la Samsung-ul care il vrei pentru ca 3g si touch-screen-ul iti mananca mult din baterie.
P. S:Nu fac reclama la Orange big grin

| Pepper9 a răspuns:

Http://www.gsmland.ro/viewSpec.php?modelId=1641
Ca sa vezi mai exact ce are LG.

| Mefisto23 a răspuns:

Eu ti-as recomanda ultimul LG aparut. Daca ai abonament orange, iti poti prelungi si il iei cu 69 de euro, sau iti poti face abonament la ei si il iei cu vreo 90. Nu stiu exact oferta, dar stiu ca telefonul e super tare. Camera 5 MP, 3G, stream video beton, mp3 player. Eu imi iau saptamana viitoare. Spor la cumparat! happy

| Dan a răspuns:

Ce mai stai cumpara!

| just4fun_8801 a răspuns:

Lg ku990 Viewty

| just4fun_8801 a răspuns:

Se pare ca am citit gandurile multor persoane cand am recomandat ku990. E un telefon bun si purtat in husa poti sa il porti oriunde.Eu il port cu mie in sala si nu am avut pana acum probleme cu el

| fetitza explică:

Este destul de bun nu? mi se pare si ff convenabil in jur de 7 mil...in fne... voi ce telefoane imi recomandati...km la acelasi pret? mersi.

| miha_3376 a răspuns:

Buna, yoo.pai daca ti-ar placea ceva de genul samsung s5230 cumpara-l
si sa-l porti sanatoasa!

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Eu iti recomand telefon d care am eu:D... LG KU990...
http://1.bp.blogspot.com/......ty-red.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui bun ala, ia un sagem my212X ala eu il am de 6 ani si merge ca uns crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nokia n73 ME daca te intereseaza... poti sa ma contactezi la ady_spaniolul il dau cu 300 ROn cu tot cu taxe... mi se pare il am de 4luni...