| dee.hk a întrebat:

Hello :* sunt din bucuresti si as vrea sa ma angajez si eu undeva. dar am 15 ani si am nevoie de acordul parintilor. si unul dintre parinti. nu ma lasa straight face. stiti cumva un loc de munca part time care sa am angajeze? de exemplu. distributie flyere? multumeesc happy

5 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Nu sunt din bucuresti dar iti sugerez sa t interesezi la mcdonalds sau burger king...sunt salarii destul d mari pentru adolescenti

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pai vezi la vreun magazin gen vodafone, cosmote etc pentru impartit flyere.

| mariana_7566 a răspuns:

Draga mea este foarte bine ca doresti sa lucrezi ceva sa ai bani tai castigati de tine dar sfatul meu este sa faci ceva acasa sa iti castigi bani muncind acasa.roaga-ti parintii sa caute ceva pentru acasa ...ai auzit de lucru la domiciliu? cauta pe anuntul telefonic anunturi cu lucru la domiciliu si esti si sub atentia lor si puteti lucra impreuna. crezi ca te-ar ajuta? ex. puteti confectiona plicuri, pungi codouri etc. incearca

| Beatrice_6624 a răspuns:

Ar fi bine sa cauti sa impati fluturasi, iei legatura cu firmele care distribuie si rezolvi mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti zic in nume de rau... dar mai bine stai cuminte cu copilariile tale ca de servici ai sa fii satula cand ai sa fii mai mare...