| Huntress a întrebat:

Hello there. Cine imi poate spune cum pot scapa de grasimea de pe burta intr-o saptamana, maxim doua? Nu vreau patratele, dar vreau un abdomen plat. Ce trebuie sa fac? Ce exercitii si ce dieta? Ideal e fara efort, dar daca trebuie il fac si pe ala laughing Mentionez ca sunt fata, am 15 ani si un program foarte incarcat. Funda la solutia care a mers happy

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa alergi zilnic si sa nu mai mananci chestii nesanatoase o vreme.

| Christopher_Marian_1990 a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa vizitezi un nutriutionist. Aceasta persoana iti va calcula Greutatea, Metabolismul si Alimentatea si iti va recomanda si un sport. Un Nutriutionist bun il gasesti la maxim 80 - 250 de lei.