| anonim_4396 a întrebat:

Hello there happy Treaba sta cam asa : mie imi place de colegul meu de banca, si anul trecut de Halloween ne-am si bagat impreuna. Ne-a tinut cam 1 luna si 2 saptamani dupa care am aflat ca voia doar sa se razbune pe mine din cauza ca in clasa a 5-a si a 6-a m am purtat cam urat cu el. Adica il faceam in toate felurile aproape si mi-am cerut scuze de nenumarate ori dar el straight face Dupa ce ne-am despartit am plans in fiecare zi cam vreo 3 saptamani + vacanta. Cred ca am trecut peste vreo 40% dar ce sa fac in continuare? Ma refer ca eu nu prea mai vreau sa vorbesc cu el dar stam in aceeasi banca si oricum nu vreau sa ma mut. Mie inca imi place de el si nu stiu ce sa fac. Va rog frumos ajutati-ma (P.S. dau funda happy )

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Ignora-l. daca tine la tine va face primul pas. Nu cred ca a stat o luna cu tine doar ca sa se razbune, cred ca altul ar fi motivul. Ori il ignori, ori incerci sa discuti serios cu el!

| moustachelover a răspuns (pentru Alina0491):

El ia totul ca o gluma. Dar multumesc de sfat o sa incerc happy

1 răspuns: