| moustachelover a întrebat:

Hei voi happy Poate ma ajutati... Mie imi place de colegul meu de banca, am fost impreuna 1 luna si jumatate apoi am aflat ca el si-a batut joc de mine deoarece voia sa se razbune pentru ca ma purtasem cam urat cu el in clasa a 6-a. Mama mea este plecata in strainatate la munca si as vrea sa plec la ea adica sa ma mut de tot. Pur si simplu nu mai suport sa-l vad numai dupa c**ul c******r din clasa si ma doare extrem de rau... Ce sfat imi dati? Sa ma mut la mama mea sau nu? Aaa, da, daca plec la mama mea pierd un an de scoala pentru ca trebuie sa invat limba etc. Dar sincer, la starea pe care o am acum nu imi mai pasa. Va multumesc anticipat pentru sfaturi :* ( funda )

Răspuns Câştigător
| Z6 a răspuns:

De ce sa iti schimbi tu locuinta. si tara pentru un incult care nu merita? Inteleg ca este dificil, si ca te enerveaza la culme, da nu ai ce ii face, asta efirea lui, de ''smecher'' Parerea mea e ca ar trebui sa te muti cu altcineva in banca, si sa-l ignori total pentru ca nu merita happy!

5 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Ai disperat putin cam prea devreme zic eu.nu iti poti altera viitorul din cauza undei idile.esti inca tanara si mai ai multe de invatat.parerea mea e ca nu poti fugi de fiecare data cand esti ranit.invata din experienta care o traiesti acum.cand esti tanar, ai "putere" de vindecare mai mare decat adulti

| moustachelover explică (pentru stark47):

Am uitat sa mentionez ca ne-am despartit acum vreo luna dar eu sunt foarte sensibila si ma doare... Asa ca nu sunt disperata...

| stark47 a răspuns (pentru moustachelover):

Nu am spus ca o ofensa ca esti disperata.m am referit in sensul ca nu mai stii ce sa faci.ca esti in impas.scuze daca te am jignit

| feraryyy78 a răspuns:

Linisteste-te, totul se va rezolva cu timpul. Pe moment esti tensionata, dar dupa ce te vei calma vei cantari mai bine gravitatea situatiei.

| Cosminake2012 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa-l lasi in pace pe derbedeu' ala, sa-l uiti pur si simplu! Daca incearca sa se ia de tine, spune-i unui prieten bun, dirigintelui directoruluii indiferent si are act de cojocu' lui. Nu trebuie sa pleci doar pentru un fleac. A fost un porc si asa va ramane nu-i mai da atentie si in plus daca-i pleca... cum ai zis si tu pierzi din invatat...te pup :*.