| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! am nevoie de cineva cu inspiratie, candidez ca presedinte al elevilor si vreau sa fac niste foite sa impart prin toata scoala, ce sa scriu pe ele? ceva cu efect, dar nu-mi dati cu glume de prost gust gen: daca ma votati va dau un leu la fiecare!

multumesc, funda si voturi ppl!?!

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Vazusem si eu niste pliante prin liceul meu, sloganul era ceva "For success, choose the best". Dar nu mi se pare relevant. Trebuie ceva simplu, dar in acelasi timp convingator!

1 răspuns:
| Crisstina07 a răspuns:

La mine in scoala o fata avea sloganul:doar trei cuvinte, X e presedinte(in loc de x spui numele tau)si chiar ea a castigat.